Hodowcy zwierząt

Firma skupuje trzodę chlewną i bydło na własne potrzeby. Prowadzi regularne skupy zwierząt zlokalizowane przy zakładzie produkcyjnym.

Dni skupu w każdy:

  • poniedziałek
  • wtorek
  • czwartek

po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu w Dziale Skupu.

Firma skupuje według żywej wagi:

  • trzodę chlewną
  • bydło.

Producentom tuczników oferujemy następujące dodatki:

1. Kontraktacja - Jeśli z 3 tygodniowym wyprzedzeniem zapisane zostanie minimum 5 tuczników oferuje dopłatę w wysokości 0,10zł/kg.

2. Mięsność tusz - Przy sprzedaży co najmniej 10 szt. w ciągu jednego dnia istnieje możliwość dopłaty do kilograma żywej wagi od kilku do kilkudziesięciu groszy za mięsność. Szczegółowe informację w Dziale Skupu.

Odbiorcy

I. Zakładom mięsnym oraz przetwórstwa mięsnego:

Firma oferuje pełne świeże półtusze wieprzowe klasyfikowane wg EUROP, ćwierci wołowe oraz podroby wołowe i wieprzowe. Obecnie zakład jest w okresie dostosowawczym do wymogów UE.

II. Sklepom detalicznym oraz gastronomi:

Firma oferuje elementy mięsa wieprzowego i wołowego a także własne wyroby wędliniarskie. Prowadzimy sprzedaż w hurtowni przy zakładzie produkcyjnym.

III. Klientom indywidualnym:

Firma zaprasza wszystkich zainteresowanych klientów na zakupy do sklepu firmowego mieszczącego się w centrum Wieprza (naprzeciwko Mleczarni). Przyjmuje zamówienia na dostawę mięsa i wędlin na imprezy okolicznościowe (przyjęcia, wesela).

Dodatkowo wyroby wędliniarskie oraz mięso oferowane przez Firmę można zakupić w sklepach na terenie Andrychowa, Wadowic, Kęt.